Proces rekrutacyjny

Obecnie prowadzimy rekrutację do klasy 0 (Year 1) i klasy 1 (Year 2) na rok szkolny rozpoczynający się we wrześniu 2024 r.

Aby uzyskać informacje na temat dostępności miejsc, prosimy o kontakt przez e-mail: admissions@atelier21school.pl

Nasza szkoła nie prowadzi selekcji na podstawie predyspozycji akademickich, jednak pragniemy współpracować z rodzinami, którym bliskie jest nasze podejście do edukacji i nasze wartości, i które naszym zdaniem dobrze odnajdą się w tym, co nasza społeczność ma do zaoferowania. Proszę pamiętać, że nasza szkoła jest w stanie przyjąć tylko niewielką liczbę dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych FB i IG, gdzie publikujemy terminy Dni Otwartych.
Można też umówić się na indywidualne oprowadzanie po szkole i rozmowę rekrutacyjną.

Aby zgłosić zainteresowanie przyjęciem dziecka do szkoły Atelier 21, należy wypełnić poniższy formularz, który zostanie przesłany na adres admissions@atelier21school.pl

Formularz zapytania rekrutacyjnego

Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia terminu oprowadzania po szkole dla Państwa rodziny. Nie prowadzimy selekcji na podstawie predyspozycji akademickich, jednak w imię chronienia naszych wartości upewniamy się, czy całej rodzinie bliskie jest podejście do edukacji promowane w Atelier 21.

Oprowadzanie po szkole jest okazją dla obu stron do zadawania pytań, tak by Państwo mogli poczuć, czy nasza szkoła będzie dla Was odpowiednim miejscem, zaś my mogli przekonać się, czy Państwa rodzina będzie się dobrze czuć w naszej postępowej społeczności szkolnej.

Ostatnim etapem rekrutacji jest udział dziecka w bezpłatnym dniu próbnym, kiedy to grono pedagogiczne decyduje, czy możemy zaoferować Państwa dziecku miejsce w naszej szkole.
Dzieci, które uczęszczały do anglojęzycznego przedszkola artystycznego Blossom mają pierwszeństwo w rekrutacji do klasy 0 (Year 1) w Atelier 21 (zależnie od dostępności).

Get in touch